הטיולוג למטייל העצמאי

מי שמטייל לבד, מטייל יותר

3 כלים שימושיים למעקב והוזלה של מחיר כרטיס הטיסה והמלון

אז איך יודעים מתי העיתוי המדויק לרכוש כרטיס טיסה לחו"ל?
וגם כשרכשתם כבר כרטיס והזמנתם מלון זה עדיין לא הזמן לנוח על זרי הדפנה.
שלושת הכלים הבאים יחסכו לכם הרבה כסף אם משתמשים בהם נכון.

Hopper – מעקב קל ונוח אחרי טיסות לפני ההזמנה

מחירי הטיסות דומים קצת למדד המניות בבורסה. במטוס יש כמה מחלקות ישיבה (אפילו בתוך מחלקת תיירים) וכשמחלקה זולה נגמרת מחיר הטיסה קופץ. Hopper היא אפליקציה לסלולרי שבעזרת אלגוריתם חכם יודעת לחזות מתי כדאי לקנות כרטיס טיסה. היא גם תעקוב אחרי הטיסה שלך ותיתן התראה לפני שהמחיר יקפוץ.
הממשק של האפליקציה הוא מאוד פשוט, במסך הבית ניתן לראות את הנסיעות העתידיות שאני עוקב אחריהן, נסיעה פוטנציאלית בסוכות ב' לליסבון

הטיסות העתידיות שאני עוקב אחריהן
כשמחפשים יעד לטיסה האפליקציה מציגה לי את התאריכים בהן הטיסות הן זולות וכאלה שלא, ככה שאם יש לי לו"ז גמיש אדע מתי כדאי להזמין. כמו שניתן לראות, באפריל בשבוע של פסח מחירי הטיסות לפריז מרקיעי שחקים, כנ"ל ביולי אוגוסט.
מחירי טיסות לפי ימים
לאחר בחירת תאריך מסויים האפליקציה יודעת להגיד לי האם שווה לרכוש את הכרטיס עכשיו או להמתין, ואת צפי התייקרות המחירים של הכרטיס. כמו ניתן לראות כאן, לתאריכים שבחרתי יש אחלה דיל (עם Aegean במקרה הזה), וכדאי לי לרכוש. כמו כן האפליקציה צופה שלאחר ה23/4 המחירים יקפצו ב30$ 
המלצת הקניה של האפליקציה

מגמות המחירים
כמובן שהמלצות האפליקציה הן לא מדע מדוייק אבל היא עוזרת להיות עם היד על הדופק כשמתכננים נסיעה ומשתעשעים עם תאריכים.
https://www.hopper.com/ (לאנדרואיד ולiOS)

FairFly ו RoomsNinja – לחסוך במחיר הטיסה והמלון אחרי שכבר הזמנת

Fairfly ו RoomsNinja הישראליות פועלות בשיטה דומה. עושים העבר למייל שלהם להזמנה שלך, וברגע שהם מזהים ירידה במחיר הם מציעים לך לעשות ריבוקינג.
היתרון בשירותים האלה הוא כשאתה מזמין כרטיס שניתן לשנות ללא תשלום או עם דמי שינוי נמוכים. נכון, המחיר טיפה גבוה יותר מכרטיס ללא אפשרות שינוי אבל מאפשר גמישות גדולה יותר.
FairFly
RoomsNinja

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *